[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”none”]

دلایل انتخاب شاومادبنا

شرکت معماری شاومادبنا در سال 1389 با سبکی جدید در معماری که ما آن را سبک شاو( برتر) می نامیم بنیانگذاری شد. سبک شاو، نوعی تمرین خلاقانه در معماری است. گروه معماری شاومادبنا در طول هشت سال سابقه، پیشتاز در ارائه معماری پایدار با سبک شاو، از طراحی شهری، فضاهای باز عمومی، مجتمع های مسکونی، خدماتی تا پروژه های طراحی داخلی بوده است. از زمان شکل گیری، این شرکت بیش از 50 پروژه را در این سبک در سراسر کشور به انجام رسانده است. ما در پی بروز رسانی و باز زنده ساختن شاخص های معماری ایرانی در بناهای کاملاً امروزی هستیم. به بیان دیگر ما معماری نوین ایرانی را ارائه می‌کنیم. چشم انداز ما ارائه کیفیتی برتر و در عین حال متفاوت برای اسکان بشر می باشد که ریشه در فرهنگ و معماری هر بستری دارد.

مخاطبان ما این اطمینان خاطر را خواهند داشت که:

1. طرح آنها مشابهی نخواهد داشت.

2. صرفه اقتصادی آنها از ارکان اصلی طراحی خواهد بود.

3. اقلیم و بوم از هر لحاظ در طراحی مد نظر قرار خواهد گرفت.

همچنین شرکت شاومادبنا به تازگی خدمات آنلاین طراحی داخلی و تولید مبلمان و روشنایی به مجموعه خدمات خود اضافه نموده است.

شرکت شاومادبنا برنده مدال برنز مسابقه بین المللی «آ» ایتالیا در سال 2017 برای پروژه طراحی داخلی و بازسازی فروشگاه اپل واقع در خیابان فرشته تهران و تقدیر شده برای پروژه طراحی داخلی و بازسازی سالن زیبایی بهنوش در همین مسابقه می‌باشد.

سبک کاری:

از آغاز، ما با رویکرد بومی به معماری مدرن، در پروژه هایی با بازه ای وسیع، از طراحی شهری تا طراحی مبلمان، شروع به فعالیت کردیم. روش و سبک ما وابسته به مکان و زمان بوده و معمولاً ترکیبی از بروزترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژهای ساختمانی با تکنیک های برگرفته از سنت های بومی است. 

سرمایه های ما، شامل تجربه، اشتیاق و دانش یک گروه طراحی متحد، کارفرمایان و جامعه هستند که ما آن ها را در جهت خلق محیطی الهام بخش، جذاب و تأثیرگذار به کار می بندیم.

طراحان، معماران و مهندسان شاومادبنا با کار گروهی و استفاده از روش های خلاقانه، دانش خود را از شروع هر پروژه، به کار می گیرند تا طرح‌هایی یکپارچه و راه حل‌هایی پایدار ارائه نمایند.

از زمان عقد قرارداد تا پایان کار، گروه طراحی طبق قوانین داخلی شرکت با همکاری مداوم و دو سویه با تیم مدیریت پروژه ها، تیم بازبینی و کنترل، گروه کارشناسی و ساخت و اجرا، پروژه ها را به انجام می رسانند.

برای اطمینان از تعامل مطلوب و شایستگی پرسنل و اعضا، یک تیم کنترل کننده تمامی روند پروژه را از آغاز تا پایان، نظارت می‌کند.

 

[/vc_column_text][vc_column_text]

دلایلی که ممکن است برای شما مهمتر باشد

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_btn title=”جدول زمانبندی دقیق برای پروژه ها قبل از اجرا” style=”outline-custom” outline_custom_color=”#d84197″ outline_custom_hover_background=”” outline_custom_hover_text=”#ffffff” shape=”square” size=”sm” align=”center” button_block=”true”][vc_btn title=”ارائه خدمات آنلاین در کمترین زمان ممکن ( دو تا ده روز )” style=”outline-custom” outline_custom_color=”#d84197″ outline_custom_hover_background=”” outline_custom_hover_text=”#ffffff” shape=”square” size=”sm” align=”center” button_block=”true”][vc_btn title=”امکان سفارش آنلاین مبلمان و روشنایی” style=”outline-custom” outline_custom_color=”#d84197″ outline_custom_hover_background=”” outline_custom_hover_text=”#ffffff” shape=”square” size=”sm” align=”center” button_block=”true”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_btn title=”ارائه متره برآورد کامل و برآورد هزینه های اجرایی پروژه قبل از اجرا” style=”outline-custom” outline_custom_color=”#d84197″ outline_custom_hover_background=”” outline_custom_hover_text=”#ffffff” shape=”square” size=”sm” align=”center” button_block=”true”][vc_btn title=”ارائه خدمات آنلاین طراحی داخلی و دکوراسیون” style=”outline-custom” outline_custom_color=”#d84197″ outline_custom_hover_background=”” outline_custom_hover_text=”#ffffff” shape=”square” size=”sm” align=”center” button_block=”true”][vc_btn title=”ارائه خدمات طراحی داخلی با پایین ترین قیمت” style=”outline-custom” outline_custom_color=”#d84197″ outline_custom_hover_background=”” outline_custom_hover_text=”#ffffff” shape=”square” size=”sm” align=”center” button_block=”true”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

سوالات متداول از شاومادبنا 

شاومادبنا یعنی چه؟

در لغت نامه دهخدا شاو به معنای خالص و ناب آمده، ماد به معنای شهر است وبنا به معنای ساختمان پس شاومادبنا به معنای شهر و ساختمان ناب می باشد.

 چرا چنین اسمی انتخاب شده است؟

مؤسس این مجموعه به شما پاسخ می دهد: این اسم را برای شرکتم انتخاب کردم چون پیش تر معماری ای را و بهتر است بگویم سبکی و روشی را برای معماری کردن خودم تعریف کرده بودم که معماری شاو و یا به زبان عام معماری برتر نامگذاریش کردم و این سبک را در کتابی به همین نام یعنی معماری برتر ارائه کردم که قابل تهیه است.

معماری شاو چیست؟

به اختصار همینقدر می توان گفت که معماری شاو بر پایه هفت رکن اصلی شکل می گیرد و آن هفت رکن به زبان ساده عبارتند از:
1: مشاهده گر بودن
2: رهایی از گذشته
3: رهایی از آینده
4: اتصال و پیوستگی
5: فضاهای خالی
6: گشودگی
7: پویایی

 این معماری چه ویژگی یا برتری دارد؟

باید گفت این معماری روش زندگی شما را تحت تأثیر قرار می دهد و بر تمام زوایای روحی، جسمی و روانی شما تأثیر خواهد گذاشت. بطوری که برای ورود و زندگی در آن مجبور خواهید بود به تغییر، آن هم از نوع اساسی و بنیادین آن.

 این معماری به درد چه کسانی می خورد و چه قشری؟

اگر جسم، روح و ذهنی ناب دارید، همزمان شجاعت و جسارت تجربه آنها در یک محیط ناب و در نتیجه یک زندگی ناب و متفاوت و خاص را نیز دارید، این معماری، این سبک و این روش بدردتان می خورد. در غیر اینصورت همین الان از این صفحه بیرون بروید و دیگر به سراغش نیایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

تیم شاومادبنا

[/vc_column_text][vc_toggle title=”مدیر و مؤسس:” style=”round” color=”black” custom_font_container=”tag:h3|text_align:right” custom_google_fonts=”font_family:Actor%3Aregular|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” use_custom_heading=”true”]

ادیسه بابا صادقیان

ادیسه باباصادقیان متولد ۲۴ اردیبهشت ۱۳۶۱ در گرگان/ ایران است. او بعد از فارغ‌التحصیل شدن از دانشکده معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در سال ۱۳۸۳؛ با رتبه دوم در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد؛ وارد دانشکده هنر و معماری واحد تهران مرکزی شد و مدرک کارشناسی ارشد خود را در سال ۱۳۸۶ از این دانشگاه دریافت کرد. در دوره کارشناسی ارشد خود، او شروع به کار مداوم و هدفمند در شرکت‌های معماری کرد و آن را تا ۳ سال پس از فارغ‌التحصیلی ادامه داد. به این طریق او تجربه حرفه ای لازم برای شروع کار مستقل را کسب نمود و در سال 1389 شرکت خود شاومادبنا را تأسیس و فعالیت حرفه ای خود را در ۴ زمینه معماری، طراحی داخلی، معماری منظر و طراحی شهری ادامه داد. شاومادبنا که در تهران تأسیس شد، اکنون یک مجموعه با گستره ملی است با پروژه هایی در بیش از ۱۰ استان. در طول هشت سال گذشته، شرکت، تجربه انجام طیف گسترده ای از کارها شامل طرح‌های بزرگ شهری، بناهای عمومی و خدماتی، دفاتر و مجموعه های اداری ـ تجاری تا منازل شخصی و طراحی داخلی را داشته است.  ادیسه باباصادقیان همچنین دروس معماری را در دانشگاه آزاد اسلامی تدریس کرده و در طول این سالها مقالات زیادی در زمینه معماری نوشته است که همگی نشان دهنده دغدغه اصلی او درباره معماری معاصر و آنچه که او در نوشته‌هایش از آن به سبک اینجا ـ اکنون و در معماری، معماری برتر یاد میکند؛ هستند. سبکی که او در شاومادبنا به دنبال تحقق آن است. او همچنین برنده مدال برنز مسابقه بین المللی «آ‌» ایتالیا در سال ۲۰۱۷ برای پروژه طراحی و بازسازی فروشگاه اپل «مک استیشن» واقع در خیابان فرشته تهران و تقدیر شده برای پروژه سالن زیبایی بهنوش در همین مسابقه می‌باشد. او در سال 2018 به عضویت تیم داوری این مسابقات نیز درآمده است.

از زبان موسس

[/vc_toggle][vc_toggle title=”هیأت مدیره:” style=”round” color=”black”]ادیسه باباصادقیان، کارشناس ارشد معماری، کارشناسی ارشد انرژی معماری

علیرضا حسین رشیدی، لیسانس مهندسی سازه

نرگس دارایی، کارشناسی ارشد طراحی شهری[/vc_toggle][vc_toggle title=”شرکا:” style=”round” color=”black”]ادیسه باباصادقیان، کارشناس ارشد معماری، کارشناسی ارشد انرژی معماری

علیرضا حسین رشیدی، لیسانس مهندسی سازه

نرگس دارایی، کارشناسی ارشد طراحی شهری

حمیدرضا باباصادقیان، کارشناس عمران

سمیه فتحی، دکتری طراحی شهری[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدیران آتلیه ها:” style=”round” color=”black”]

[/vc_toggle][vc_toggle title=”مدیران دپارتمان‌ها:” style=”round” color=”black”]مدیر دپارتمان سازه: آناهیتا کیانفر، دکتری سازه

مدیر دپارتمان مکانیک: مهدی مفلق، کارشناس مکانیک

مدیر دپارتمان برق: نیما مؤمنی، دکتری برق

مدیر دپارتمان آی تی: پیام شعیبی، کارشناس کامپیوتر

مدیر دپارتمان متره و برآورد: کیوان کاوه، کارشناس ارشد مدیریت پروژه و ساخت

مدیر دپارتمان رسانه: یاسر سلطانیه، کارشناس گرافیک[/vc_toggle][vc_toggle title=”اعضای تیم:” style=”round” color=”black”]سارا احمدی، کارشناس ارشد معماری

مهرناز کشیری، کارشناس ارشد معماری

رازگل احمدیان، کارشناس طراحی صحنه

پیمان دهقان، کارشناس عمران

کامیار حقیقی، کارشناس هوافضا

امیر عادل، کارشناس عمران[/vc_toggle][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]